پنجره

پنجره های نوری IR با دقت بسیار زیاد

این شرکت ارائه دهنده طیف گسترده ای از مواد مختلف IR و درجه های مختلف پنجره های دقیق میباشد. مواد ویژه براساس درخواست مشتری قابل ساخت و ارائه می باشند. ملاحظات در انتخاب پنجره ممکن است شامل عبور، پراکندگی، اعوجاج جبهه موج، و مقاومت در برابر محیط های خاص بشوند. ماین شرکت می تواند شما را در انتخاب بهترین تصمیم برای استفاده خاص یاری رساند.

مواد و انواع

ما در مواد IR طیف گسترده ای از استاندارد ها را برای پنجره ها ارائه می کنیم، بعلاوه انواع گوناگونی از  پنجره ها مواد  IR عبارتند از عناصر Ge , Si ,CaF2, MgF2, ZnS, ZnSe, GaAs و غیره  می باشند.

لایه نشانی برای پنجره های IR

این شرکت انواع متنوعی از لایه نشانی ها را که تامین کننده بیشتر نیازهای سیستم های کاربردی IR هستند در اختیار دارد. همانند پوشش های باند گسترده ضد بازتاب (AR ) برای 1.3- 3، 3-5 و 5-12 میکرون با  کارآیی بسیار بالا، با دوام که با پوشش های سخت کربن برای محدوده های باند دوگانه و سه گانه نیز کاربرد دارند.

کمیت و قیمت ها

قابل استناد بودن به تجهیزات پیشرفته و ساخت، بهمراه معیارهای شدید کنترل،  قیمت را در تولیدات انبوه پنجره ها بسیار مقرون بصرفه می نماید، این کاهش قیمت را در خصوص محصولات با تعداد کم هم می توان لحاظ نمود.

تضمین کیفیت

ما به بازرسی و تضمین هر محصول بر اساس نیازهای مشتری قبل از تحویل می پردازیم. برای یک دوره یک ساله تحت استفاده و نگهداری عادی ما متعهد هستیم که محصولات عاری از اشکال در مواد و ساخت خواهند بود.

Scroll Up