پروفایل شرکت

این شرکت ، بعنوان یک شرکت مطرح و پیشرو در مسائل نوری با عملکرد بالا در حوزه طیف مادون قرمز شناخته میشود. تامین مواد IR، تجربه ساخت محصولات گسترده، و خدمات استاندارد، این شرکت متخصص در تولید اجزای نوری با دقت بالا IR برای علوم پزشکی و روزمره، دفاع و امنیت، نیمه هادی، و بازارهای صنعتی می باشد. از طراحی اپتیک تا خرید مواد تا تولید انبوه، این شرکت تلاش دارد تا در زمینه عملکرد محصولات IR، هزینه، کیفیت و تحویل بتواند بهینه سازی خود را بخوبی به انجام رساند.

نقاط قوت شرکت

تامین کافی، پایدار و مقرون به صرفه مواد IR

با ارتباط مناسبی که ما با تولید کنندگان مشهور در زمینه ساخت کریستالها و مواد مادون قرمز داریم،  قادر خواهیم بود تا با ارائه مواد  IR و پایدار به مشتریان خود بتوانیم آنها را از قیمت های رقابتی و تحویل سریع خود مطمئن سازیم.

این شرکت توانایی ترکیب تامین مواد مادون قرمز، فرآیندهای نوری دقیق، پوشش های مختلف، بازرسی قابل اعتماد و خدمات تجاری را تحت یک فرآیند کامل، ارائه پشتیبانی کاملا حرفه ای برای هم عدسی ها و معاملات تجاری. این امر مشتریان ما را قادر میسازد به بالاترین سطح از یکپارچگی نوری و مزیت کسب و کار خود، کاهش زمان تولید و قیمت در عین حفظ کیفیت و کارایی و توانایی تولید دست یابند.
عملکرد بالا و ثابت تولید.
در طول سالیان تجربه عملیاتی، این شرکت با همکاری شرکتهای مطرح  تکنیک های منحصر به فردی را بهینه سازی کرده که از جمله آن میکرو پولیش که قادر میسازد براحتی تولید اجزاء مورد نیاز برای انتقال بالا و پراکندگی و کاربردهای جذب کم صورت پذیرد.

 خدمات بهینه و کیفیت برتر
از طراحی تا تحویل محصول، کنترل مواد، آزمایش در حین فرآیند و بازرسی های نهایی همگی تایید کننده این موضوع میباشند که محصولات ارائه شده توسط این شرکت بالاترین ویژگی ها و استاندارهای کیفی را دارا خواهند بود. تیم فروش ما دارای طیف گسترده ای از تجربه نه تنها در حوزه اپتیک، بلکه در خدمات بازار بین المللی میباشد. با ارتباط نزدیک با مشتریان خود و دادن مشاوره صادقانه، ما مفتخریم که به مشتریان خود محصولات IR با کیفیت بسیار عالی ارائه می کنیم.

قیمت های رقابتی
این شرکت به مشتریان خود محصولاتی با بالاترین کیفیت و قیمتی بسیار مناسب ارائه میکند، پشتیبانی و همکاری نزدیک با تامین کنندگان داخلی، قابلیت های جامع تولید نوری در کنار توانایی بسیار قوی در پیدا کردن مشتریان خارج از کشور.
شرکای اقتصادی دائم و قابل اعتماد.
ما تمرکز خود را بر روی روش پردازش، خدمات به مشتریان و تحقیقات نوآورانه بصورت کاملا برابر معطوف میکنیم. در همین حال، ما قیمت ارائه شده به مشتری را براساس نیازهای مشتری می سنجیم، بدون هیچ قید و شرط کار مان ر ا تضمین میکنیم و همزمان با پیشرفت های مشتری همگام هستیم.
با ما در خصوص طرح خواسته های خود تماس حاصل نمایید.

Scroll Up