منشور

منشورها و مکعب ها

تولید عادی منشورها برای استفاده در IR مورد قبول واقع شده اند اما می توانند عملکرد خوبی به بسیاری از طیف های UV دهند. این شرکت منشورها و مکعب های نوری IR را در آرایش های متفاوت و تعداد فراوانی از ابعاد، اشکال، لایه ها و انتخاب لایه نشانی را ارایه میدهد. ما همچنین مجموعه انتخابی کاملی از منشورها ساخته شده از ژرمانیوم، CaF2, MgF2, ZnS, ZnSe, ، یاقوت کبود را پیشنهاد میکنیم. در صورتیکه مطمن نیستید که منشورهای نوری ساخته شده مناسب پروژهای آتی شما هستند،  با ما تماس بگیرید.

مواد و انواع

ما بازه وسیعی از منشورها/مکعب ها استاندارد در مواد IR را پیشنهاد میکنیم، همانند نمونه های زیادی از منشورها که شامل منشورهای زاویه راست، مکعب با گوشه بازتابگر، گوه ها، منشور پنج ضلعی، منشورهای ذوزنقه، منشور متساوی الاضلاع، منشور آنامورفیک.

لایه نشانی منشورها

ما منشورها و مکعب های نوری را در هر ابعاد و اندازه لایه نشانی می کنیم. لایه نشانی های ما شامل لایه نشانی های شکاف پرتو پایا، لایه نشانی های ضد بازتاب از 260 نانومتر از IR، انعکاس کننده های بالا، انعکاس کننده های پهنای باند، لایه نشانی های افقی و دیگر موارد موجود میشوند.

تعداد و قیمت ها

قابل استناد بودن به تجهیزات پیشرفته و ساخت، بهمراه معیارهای شدید کنترل قیمت، این شرکت در تولیدات انبوه پنجره ها بسیار مقرون بصرفه میباشد، این کاهش قیمت را در خصوص محصولات با تعداد کم هم میشود لحاظ کرد.

تضمین کیفیت

ما به بازرسی و تضمین هر محصول بر اساس نیازهای مشتری قبل از تحویل می پردازیم. برای یک دوره یک ساله تحت استفاده و نگهداری عادی ما متعهد هستیم که محصولات عاری از اشکال در مواد و ساخت خواهند بود.

Scroll Up