لنز

لنزهای قابل اعتماد و مقرون بصرفه

این شرکت مجموعه ای از لنزهای نوری IR در اندازه ها، شکل ها، تنوع در پوشش ولایه بندی را تولید می نماید. ما همچنین لنزهای ساخته شده از ژرمانیوم، سیلیکون، CaF2, MgF2, ZnS, ZnSe، یاقوت کبود و دیگر مواد را در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

مواد و انواع

ما محدوده وسیعی از لنز استاندارد در مواد IR، همانند انواع مختلف لنزهایPCX/BCX, PCV/BCV, ، استوانه ای، هلالی شکل، کروی شکل را در اختیار قرار میدهیم.

لایه نشانی برای لنزهای IR

اکثر لنزهای واحد به دو صورت بدون لایه نشانی و یا با لایه نشانی ضد بازتاب در دسترس هستند. اکثر لنزهای چند عنصری دارای لایه نشانی های استاندارد ضد بازتاب تک لایه MgF2 می باشند. این شرکت لایه نشانی های متنوع دیگری را برای سایر کاربردها در اختیار مشتریان قرار میدهد.

تعداد و قیمت ها

قابل استناد بودن به تجهیزات پیشرفته و ساخت، بهمراه معیارهای شدید کنترل قیمت،این شرکت درتولیدات انبوه پنجره ها بسیار مقرون بصرفه میباشد، این کاهش قیمت را در خصوص محصولات با تعداد کم هم می شود لحاظ کرد.

تضمین کیفیت

ما به بازرسی و تضمین هر محصول بر اساس نیازهای مشتری قبل از تحویل می پردازیم. برای یک دوره یک ساله تحت استفاده و نگهداری عادی ما متعهد هستیم که محصولات عاری از اشکال در مواد و ساخت خواهند بود.

این شرکت  تولید کننده سفارشی محصولات می باشد و ما از اینکه شما ویژگی های مورد نظرتان را دقیق برای ما ارسال میکنید خرسند هستیم.

Scroll Up