دام

 

دام های با خرابی تصویر پایین

این شرکت می تواند دام هایی تا قطر300میلی متر تولید نماید. که شامل زوایای تا 160 درجه برای حفاظت از سنسورها و موج یاب های که ممکن است در معرض حرکت ذرات شن و ماسه و آب و یا مواد شیمیایی باشند.
ویژگی سختی نوپ 2000، این گنبدهای ضد خش اختلاف ضخامت دیواره آنها کمتر از 25 میکرومتر، با در اختیار داشتن لبه ها، پله ها و پروفیل های دقیق، دام های این شرکت می توانند از UV به IR منتقل شده و تا 85% بدون لایه نشانی و تا 99% بهمراه لایه نشانی های AR در هر دوطرف فرایند عبور اپتیکی را به انجام رسانند.

مواد و انواع

این شرکت  ارایه دهنده انواع مختلفی از دام ها از مواد ژرمانیوم، CaF2, MgF2, ZnS, ZnSe، یاقوت کبود و دیگر مواد می‌باشد.

لایه نشانی دام ها

پیشرفت و توسعه  همکاران این شرکت بمنظور بالا بردن محدوده لایه نشانی با دوام بالا ادامه داشته تا آنکه بطور خاص بتواند مقاومت سطوح خارجی در برابر نمک و سایش را افزایش دهد.

تعداد و قیمت ها

قابل استناد بودن به تجهیزات پیشرفته و ساخت، بهمراه معیارهای شدید کنترل قیمت، این شرکت در تولیدات انبوه پنجره ها بسیار مقرون بصرفه میباشد، این کاهش قیمت را در خصوص محصولات با تعداد کم هم می توان لحاظ کرد.

تضمین کیفیت

ما به بازرسی و تضمین هر محصول بر اساس نیازهای مشتری قبل از تحویل می پردازیم. برای یک دوره یک ساله تحت استفاده و نگهداری عادی ما متعهد هستیم که محصولات عاری از اشکال در مواد و ساخت خواهند بود.

Scroll Up