اجزا و قطعات

یکپارچگی، کارایی و ثبات تامین قطعات IR

بهره مندی از همکاری زیاد تامین کنندگان خارچی با توانایی تولید بسیار مناسب و فراگیر،  قیمت پایین و ثابتی قطعات IR را برای مشتریان فراهم میسازد. ضمنا این شرکت می تواند نیاز مشتریان در خصوص تنوع محصولات IR را مرتفع ساخته و هزینه ساخت محصولات را در مرحله انتخاب و فرایند سفارش کاهش دهد، از اینرو سبب بهبود بازار رقابتی مشتریان خواهد شد.

تکنیک های بسیار دقیق تولید قطعات

اگرچه محدودیت های تولید براساس اشکال قطعات متفاوت میباشند، خصوصیت های قابل اعتماد و قابل دسترسی  که شامل دقت هندسی λ/10  بر واحد اینچ و توازی برابر با 1 اینچ. مقادیر زبری سطوح رایج بین 40-120 Å RMS میباشند این بازه بستگی به مواد بکارگرفته شده و هندسه قطعات دارند.

تولید و تحویل بهره ور

 قابلیت های یکپارچه تمام و کمال در طراحی عدسی، تولید دقیق، امکانات پوشش دهی سفارشی و سیستم های متالورژی پیشرفته، این شرکت به طور چشمگیری توانایی های خود را تقویت کرده تا بتواند تولید قطعات تک و تیراژی را با سرعت و با دقت انجام دهد، و تضمین کننده تحویل به موقع به مشتریان در عرض 2-3 هفته در شرایط عادی میباشد.

قیمت های رقابتی

این شرکت متخصص در عرضه و تولید محصولات IR میباشد. مفتخر به همکاری استراتژیک با تامین کنندگان مواد، تجهیزات و ساخت پیشرفته، همراه با اقدامات کنترلی هزینه بسیار مناسب، این شرکت در تولید انبوه بسیار مقرون بصرفه میباشد. این پس انداز هزینه را می تواند در تعداد های کم بسته به نوع مواد و اندازه قطعه نیز در نظر گرفت.

ضمانت محصولات با کیفیت بالا

تیم های مهندسی ما بر تمامی مراحل کار اعم از مشخص کردن و طراحی نمونه اولیه، ساخت، آزمایش و انتقال به تمام نقاط مورد درخواست مشتریان نظارت کامل دارند. این شرکت برای یک دوره یک ساله تحت استفاده و نگهداری عادی تضمین میکند که این محصول عاری از هرگونه نقص در مواد و ساخت خواهد بود. برای تمامی موارد احتمالی دیگر، به آخرین خریدار بصورت مستقیم بازپرداخت صورت می پذیرد.

Scroll Up