آینه

 

آیینه های با عملکرد بالا

 این شرکتارائه دهنده انواع مختلف مواد زیر لایه ای آینه در بازه وسیعی از ضرایب انبساط دمایی برای کاربردهای گوناگون می باشد. منابع و امکانات این قابلیت را به آینه ها با کیفیت  بالا برای اعوجاج موج کوتاه، پراکندگی کم و آستانه خرابی بالا با ابعاد مختلف از دایره، مستطیل و کروی که با طلا، نقره و آلومنیوم و دی الکتریک لایه نشانی شده را ارایه میدهد.

مواد و انواع

محدوده وسیعی از لنز استاندارد در مواد IR ، همانند انواع مختلف آینه ها مانند آییه های لیزر پهنای باند گسترده، آینه های دایره ای تخت بهمراه پوشش فلزی، آینه های دورنگ و دیگر موار را تهیه می نماید.

لایه نشانی آینه های IR

این شرکت انواع لایه نشانی هایی که تقریبا برآورده کننده تمام نیازهای سیستم های IR می باشند ارائه می نماید.  لایه نشانی های پهنای باند (AR) ضد بازتاب برای 1.3-5، 3-5 و 3-12 میکرون که همگی برای محدوده باند دوگانه و سه گانه استفاده شده و از عملکرد و کارآیی بالا، دوام بالا، لایه نشانی کربن سخت برخوردار هستند.

تعداد و قیمت ها

در صورت سفارش انبوه فیمت و زمان تحویل مناسب ارائه میگردد.

تضمین کیفیت

ما به بازرسی و تضمین هر محصول بر اساس نیازهای مشتری قبل از تحویل می پردازیم. برای یک دوره یک ساله تحت استفاده و نگهداری عادی ما متعهد هستیم که محصولات عاری از اشکال در مواد و ساخت خواهند بود.
در ضمن این شرک
ت ارائه دهنده سفارشی محصولات می باشد و ما از اینکه شما ویژگی های مورد نظرتان را دقیق برای ما ارسال میکنید خرسند هستیم.

Scroll Up